Символічно, що саме в день Віри, Надії, Любові та їх матері Софії (мудрості) Президент України своїм указом від 1998 року проголосив 30 вересня Всеукраїнським днем бібліотек Бібліотеки – багатство держави. Минуле нашої Батьківщини, культурна спадщина всієї світової цивілізації зосереджено в бібліотечних сховищах.

Саме бібліотекарі допомагають знайти потрібну книгу, яка робить читачів трішки кращими й ближчими до знань.

Ця професія вимагає уважності, ретельності , вміння спілкуватися з людьми та любові до книг.

Вітаємо зі святом всіх бібліотекарів  ! Бажаємо творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у благородній просвітницькій справі.

Напередодні свого професійного свята бібліотекарі коледжу підготували тематичний тиждень «Місце зустрічі – бібліотека».

Була оформлена книжкова експозиція «Я славлю книгу, що живе у світі» та фотовиставка «Життя бібліотеки на фото» , проведено бліц-опитування «Що ви читаєте?» та бібліотечний урок « Із палітурки в мережу». Протягом тижня  студенти матимуть можливість у читальній залі переглянути відеоролики «Топ 10 бібліотек світу», «Незвичайні бібліотеки» та інше.

Підсумком тижня , безумовно, став бібліоквест, створений бібліотекарем читальної зали Хорєшок Л.І., який було проведено 28 вересня.

Гра була  динамічною, цікавою і як завжди — пізнавальною. Змагались між собою студенти груп 208-КН-20, 202-ФБС-20-А, 203-ЕТМ-20-А. А допомогли провести квест студенти групи 206-ІПЗ-20-А.

У боротьбі за призове місце перемогли студенти групи 208-КН-20, 2-ге місце – 202-ФБС-20-А, 3-тє місце у гр. 203-ЕТМ-20-А. Учасники були нагороджені грамотами і сувенірами.  Завідувач бібліотеки привітала студентів і подякувала за участь у бібліоквесті . 

 

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...