28 вересня на базі Відокремленого структурного підрозділу «Краматорський фаховий коледж промисловості, інформаційних технологій та бізнесу» відбулося регіональне методичне об’єднання викладачів  машинобудівних та механічних дисциплін.

Під час засідання було обговорено та погоджено положення про проведення регіонального конкурсу на кращу методичну розробку з професійно-спрямованих дисциплін для студентів денної та заочної форм навчання за галуззю знань 13 механічна інженерія серед викладачів закладів фахової передвищої освіти Краматорсько-Слов’янського регіону та розглянуто програми технологічних практик, їх специфіку та бази практик.

Голова РМО Марина ПАСЬКО надала інформацію щодо організації та проведення ІV регіональної науково-практичної конференції «Традиційні та новітні технології в промисловості, енергетиці та економіці України».

Наостанок визначилися з подальшими напрямами роботи та перспективами розвитку регіонального методичного об’єднання.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...