29.10.2021 відбулося дистанційне засідання регіонального методичного об’єднання викладачів української мови, літератури, зарубіжної літератури. Загальною темою засідання було питання підвищення кваліфікації викладачів – філологів. Голова РМО Савченко О. зробила огляд платформ,які можуть стати в пригоді викладачам для підвищення професійної майстерності. Начальник відділу національного виховання та європейської інтеграції Василенко Олена Анатоліївна, яка доєдналась до зустрічі, висловила свої пропозиції якісної підготовки до атестації викладачів та роботи РМО.

Члени методичного об’єднання заслухали творчі звіти викладачів,що атестуються у поточному навчальному році (Сайфуліна О.,Святченко В.,Хоменко О.,Саноян А., Висицька С.)

Жваву дискусію викликало питання підготовки студентів до участі в конкурсах з української мови. Викладачі поділились досвідом участі своїх студентів у мовознавчих конкурсах і внесли пропозиції щодо організації конкурсів для студентів ЗФПО в регіону та області. Дякуємо всім за участь !

 

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...