Сьогодні у ВСП «КФК ПІТБ ДДМА» відбувся мітинг – реквієм «Герої не вмирають». Традиційно він пройшов біля меморіальної дошки вшанування пам’яті Героя Небесної Сотні Івана Пантелєєва. У заході взяли участь студенти коледжу, викладачі та адміністрація.

Революція Гідності кінця 2013-го – початку 2014 років, яка дістала назву Євромайдан, є унікальним явищем і виражена у мирному народному спротиві. 21 листопада ми вшановуємо мужніх патріотів, які незламно стояли на захисті прав наших громадян і національних інтересів країни.

У цей день згадано імена Героїв, які виборювали свободу України, віддали своє життя за її краще майбутнє. Пам’ять про них вшановано хвилиною мовчання.

Завершився мітинг запаленням свічок та покладанням квітів до пам’ятної дошки.

Небесна Сотня стоїть перед Божим Престолом і буде повіки опікуватися долею України. Кожному потрібно пам’ятати про них, про те, за що боролися, у що вірили, задля чого померли.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...