29 січня  1918 року відбулася визначна подія в українській історії  – бій під Крутами. Бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. Юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху.

До Дня пам’яті Героїв Крут у  читальній залі бібліотеки  для студентів груп 100-КБ-21  і 106 ІПЗ-21-Б  було проведено інформаційний відеочас – «І героїзм, і трагедія під Крутами » .

Під час заходу студенти пригадали сумні сторінки історії та переглянули відеофільм присвячений цій даті .

Бібліотекар читальної зали Хорешок Л.І. звернула  увагу присутніх на те, що як і сучасні захисники нашої землі– герої Крут завдяки власній мужності та самопожертві зуміли протистояти значно більшій кількості ворогів та стали одним із величних символів боротьби українського народу за свободу. А також нагадала, що кожному потрібно знати і вивчати історію своєї країни , своєї сім’ї.

Вчинок юнаків хвилює серця українців. Незламні духом, вони дали безпрецедентний урок мужності та патріотизму.

Вічна слава Героям, що віддали свої життя за волю України!

Вічна пам’ять Героям Крут!

 

 

 

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...