Адміністрація Відокремленого структурного підрозділу «Краматорський фаховий коледж промисловості, інформаційних технологій та бізнесу Донбаської державної машинобудівної академії» повідомляє, що адміністрація, викладачі та класні керівники 12.10.2022 року провели у дистанційному режимі, на платформі ZOOM «Урок звитяги». 

Всі заходи розпочалися Хвилиною мовчання та Гімном України. 

Під час заходів провели бесіди зі студентами “Що таке звитяга?”, переглянули експрес-урок Олександра Авраменка. Переглянули та обговорили відео:  

1 День захисників і захисниць України 2022. 80 років УПА  

2 Дрони-камікадзе для ЗСУ: “буде багато дохлої русні”  

3 Обличчя українських захисників: 3 історії   

4 Пережив пекло Азовсталі. Спогади азовця Галереї 

5. Розповіли життєві історії випускників коледжу, а нині захисників України Івана Дударчука, Рака Віталія, Дерев’янка Віталія, Редька Сергія, Аспеднікова Дпніла, Павленка Романа, Сіналіцькова Владислава, Нецвіта Ярослава, Ізмайлова Станіслава. Та ЗАГИБЛИХ – ГЕРОЇВ Глушича Руслана та Артьоменка Станіслава.

6. Привітали всіх студентів та їх близьких з Днем Захисника та Захисниць України, святом Покрова Пресвятої Богородиці, Днем українського козацтва та 80-річчям від дня заснування УПА.

 

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...