24 лютого 2022року, після повномасштабного вторгнення військ російського агресора на територію Незалежної України, змінилося життя її мирних жителів. Частина українців вимушен емігрувала за кордон, залишивши свої домівки, не втілившся в життя свою заповітні плани -війна внесла свої корективи в наше життя. Так, за кордоном, у  Молдові,  знайшов прихисток і студент нашого закладу освіти Гончар Іван,  який приїхав туди з родиною.

Виріс хлопець у селі Прогрес, Покровського району, Донецької області. Закінчив 9 класів Гродівської  ЗОШ і в 2019 році вступив до ВСП «КФК ПІБТ ДДМА».Зараз він навчається на 4-му курсі спеціальності «Комп’ютерні науки» Під час навчання брав активну участь у громадському житті коледжу, добре навчався , виявляв інтерес до історії та літератури. Переїхавши за кордон, теж не полишив допомагати своїм співвітчизникам -влаштувався волонтером до громадської організації «Молдова за Мир». Там він завів багато цікавих знайомств, отримав соціальні навички- цей досвід роботи стане йому у пригоді й у майбутньому.

29-го листопада наш студент у складі волонтерської групи взяв участь у суспільній акції «Запали свічку», яка була організована Посольством України в Кишиневі. Там була присутня і Президент Молдови Майя Санду, яка висловила співчуття жертвам сталінського режиму, а також осудила жахи несправедливої війни, яку зараз веде росія в Україні.

 

 

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...