22 березня 2022 року відбулося засідання атестаційної комісії І рівня відповідно до плану заходів щодо атестації педагогічних працівників.

Основним завданням було визначення відповідності працівника займаній посаді, рівню кваліфікації та стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення професійного рівня.

Атестація розглядалася в єдиному комплексі з роботою щодо підвищення фахового рівня та педагогічної майстерності кожного з тих, хто атестується, через курси підвищення кваліфікації, проведення відкритих занять, виховних заходів, моніторингу рівня педагогічної майстерності викладачів. Атестаційна комісія брала до уваги результативність освітньої, методичної та виховної роботи, участь у семінарах, наукових конференціях тощо.

Результатами роботи стали ухвалені рішення щодо кваліфікації педагогічних працівників.

Вітаємо колег та бажаємо творчих успіхів та нових досягнень у фаховій діяльності!

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...