Нарада обласного методичного об’єднання викладачів української мови і літератури

10.03.2023  в дистанційному форматі відбулася  нарада обласного методичного об’єднання викладачів української мови і літератури, зарубіжної літератури  Донецької області. До зустрічі  приєдналися викладачі закладів фахової передвищої освіти  Донеччини, що  на сьогодні  знаходяться в різних містах України.  

Вітальним словом розпочала нараду голова ОМО викладачів – філологів  Донеччини Олена САВЧЕНКО і зауважила, що першочерговими завданнями, які стоять сьогодні перед викладачами, є емоційна підтримка  своїх студентів і якісне  викладання дисциплін гуманітарного напрямку. Технології дистанційного навчання, що увійшли разом з карантинними обмеженнями в життя студенів і викладачів, сьогодні, під час повномасштабної війни, стали життєво необхідною формою організації взаємодії  всіх учасників навчального процесу, тому подальша  робота   наради була спрямована на обмін нестандартними і новаторськими методами організації дистанційного навчання.

Викладачі ОМО поділилися своїм досвідом у проведенні сучасного дистанційного заняття з української  мови і літератури.   Викладачка Комунального закладу  «Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки»,  Оксана ПЕТРЕНКО представила практичні інструменти  навчання в екстремальних умовах.  Тетяна РУДЕНКО, викладачка Бахмутського  коледжу транспортної інфраструктури зупинилася на методичних аспектах організації освітнього процесу з використанням онлайн-ресурсів. Викладачка ДВНЗ «Слов’янський коледж транспортної інфраструктури», Вікторія ПЛОХА презентувала свої  методичні напрацювання в роботі з онлайн-дошками, зауваживши, що такий новітній інструмент сприяє підвищенню рівня співпраці викладача зі студентами в реальному  часі.

Усі виступи отримали схвальні відгуки від колег, щирі слова подяки і підтримки в роботі в цей складний час. Отож, нескорена Донеччина тримає    освітянський фронт!  Наближаємо разом перемогу !

 

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...