Нарада обласного методичного об’єднання викладачів української мови і літератури
10.03.2023 в дистанційному форматі відбулася нарада обласного методичного об’єднання викладачів української мови і літератури, зарубіжної літератури Донецької області. До зустрічі приєдналися викладачі закладів фахової передвищої освіти Донеччини, що на сьогодні знаходяться в різних містах України.
Вітальним словом розпочала нараду голова ОМО викладачів – філологів Донеччини Олена САВЧЕНКО і зауважила, що першочерговими завданнями, які стоять сьогодні перед викладачами, є емоційна підтримка своїх студентів і якісне викладання дисциплін гуманітарного напрямку. Технології дистанційного навчання, що увійшли разом з карантинними обмеженнями в життя студенів і викладачів, сьогодні, під час повномасштабної війни, стали життєво необхідною формою організації взаємодії всіх учасників навчального процесу, тому подальша робота наради була спрямована на обмін нестандартними і новаторськими методами організації дистанційного навчання.
Викладачі ОМО поділилися своїм досвідом у проведенні сучасного дистанційного заняття з української мови і літератури. Викладачка Комунального закладу «Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки», Оксана ПЕТРЕНКО представила практичні інструменти навчання в екстремальних умовах. Тетяна РУДЕНКО, викладачка Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури зупинилася на методичних аспектах організації освітнього процесу з використанням онлайн-ресурсів. Викладачка ДВНЗ «Слов’янський коледж транспортної інфраструктури», Вікторія ПЛОХА презентувала свої методичні напрацювання в роботі з онлайн-дошками, зауваживши, що такий новітній інструмент сприяє підвищенню рівня співпраці викладача зі студентами в реальному часі.
Усі виступи отримали схвальні відгуки від колег, щирі слова подяки і підтримки в роботі в цей складний час. Отож, нескорена Донеччина тримає освітянський фронт! Наближаємо разом перемогу !
Директор коледжу
Відмінник освіти України
Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...