У всі часи бібліотека була джерелом отримання різноманітних знань, накопичених людством. Книга і сьогодні залишається джерелом інформації, а бібліотекар – посередник між книгою і читачем.

30 вересня ми святкуємо Всеукраїнський день бібліотек.
Саме цій даті було присвячено відеочас  «Читання – це теж імідж».

Студенти  групи 106 – ІПЗ розповіли про свої улюблені твори та  улюблених письменників.

Якщо Литовченко Анастасії довподоби творчість  Артура Конан Дойля ,особливо цикл оповідань, повістей про детектива Шерлока Холмса та його друга доктора Вотсона (Ватсона),то Кравченко Єлизавета захоплюється творчістю Агати Крісті – королеви детективу.

Кінзера Ілля віддає перевагу пригодницькій літературі :роман Луї Буссенара «Капітан Зірвиголова » дуже подобається юнакові.

Розповіді студентів супроводжувались відеороликами.

Завідувач бібліотеки наголосила на необхідності читати , оскільки саме читання впливає на розвиток особистості, дарує насолоду відчути слово,  змушує міркувати .

Це яскраво продемонструвала студентка цієї групи  Хлебникова Ліна , декламуючи свого вірша.

Вітаємо бібліотекарів та читачів  з Днем бібліотек. Завдяки цим установам зв’язок між людиною і книгою все ще живий, хоча його і витісняють сучасні технології.
Пам’ятайте, що книга — найкращий співрозмовник, порадник і друг.


director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...