9 грудня в читальній залі для студентів було проведено відеогодину «Ні» – домашньому насильству!» в рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Завідувач бібліотеки Городнича Т.О. наголосила , що ця тема надзвичайно актуальна, гостра і мета акції – привернення уваги суспільства до проблеми подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

За статистикою щорічно 1,1 млн. українок страждають від  фізичної та сексуальної агресії у сім’ї , понад 3 мільйони дітей в  щороку спостерігають за актами насильства у сім‘ї ,є їх вимушеними учасниками  і лише 10%  звертаються за допомогою.

Студенти прослухали розповідь про види домашнього насильства , його наслідки та отримали  інформацію , куди звертатися за допомогою .

Захід супроводжувався демонстрацією відеороликів та  буклетами «Протидія домашньому насильству» .

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...