23.12 на базі ВСП «КФК ПІТБ ДДМА» пройшов яскравий, інформативний та мотивуючий захід – виховна година, присвячена 30-річчю створення НОК України. В цей день до закладу освіти завітали гості. Подопригора Дмитро Юрійович – відповідальний секретар, виконавчий директор громадської організації «Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області» і Нестеренко Ігор Юрійович – начальник відділення комітету фізичного виховання та спорту Донецької області. Студентам було представлено всеукраїнський освітній проект #Olympyс Lab за напрямком «Олімпійські та людські цінності», що впроваджується НОК України спільно з Coca-Cola Foundation. Захід проводився за напрямами, кожен з яких спрямований на реалізацію одного із важливих напрямів діяльності НОК з метою заохочення молоді долучитись до здорового способу життя, сприйняти його філософію, жити за олімпійськими цінностями дружби ,досконалості та взаємоповаги, а також залучити їх до занять фізичною культурною та спортом і адаптувати до здорового способу життя, ознайомити з основними за середами побудови карєри, питанями гендерної рівності навчити застереженню навколишнього середовища. Захід проводився НОК України за сприянням Міністерства молоді та спору, Міністерства науки і освіти України. Студент третього курсу Ілля Ледовських спільно з викладачем фізичного виховання Акімовой Н. О. представили гостям та першокурсникам презентацію про спортивне життя коледжу, про досягнення в ігрових командних видах спорту та видатних спортсменів навчального закладу.

Окрема увага присутніх була зосереджена на олімпійські та спеціалізованій літературі, яка в рамках Всеукраїнської акції “Олімпійський куточок” була передана в бібліотеку навчального закладу. На завершення цікавої та пізнавальної зустрічі усі були заохочені подарунками від НОК України та регіонального відділення.

 
director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...