17 лютого розпочала роботу VII Міжнародна науково-практична конференція «Педагогіка й сучасні аспекти фізичного виховання». Організатором вже котрий рік поспіль виступає Донбаська державна машинобудівна академія. В цьому році до участі долучились представники Польщі, Молдови, Вірменії, Казахстану, Білорусі та багатьох  закладів вищої освіти України.

Основними напрямками роботи конференції визначено наступне:

– актуальні питання наукових досліджень фізичного виховання у закладах вищої освіти;

– професійна підготовка майбутніх фахівців з фізичного виховання та спорту в закладах вищої освіти;

– фізичне виховання та спорт різних груп населення;

– оздоровча фізична культура;

– практичні аспекти психофізичної реабілітації та соціальної адаптації осіб з обмеженнями життєдіяльності;

– теорія і практика корекційної роботи та ортопедагогіки;

– взаємодія відділень НОК України та кафедр фізичного виховання вищих навчальних закладів з розвитку фізичної культури і спорту, формування здорового способу життя, популяризації олімпійського руху серед студентів.

Учасників конференції привітали ректор ДДМА Віктор Ковальов, а також представники відділення НОК України в Донецькій області – перший заступник голови відділення, начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик, відповідальний секретар відділення Дмитро Подопригора, член виконкому відділення, начальник Донецького обласного відділення КФВС МОН України Ігор Нестеренко.

 Також виступили з вітальним словом:

Борисов В. В. д-р педагогічних наук, професор Комунального вищого навчального закладу «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради (Україна); 

Холодний О. І. кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету фізичного виховання Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет»;

 Малахова Ж. В. кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, завідувач кафедри фізичного виховання Донецького національного медичного університету; 

Анохіна Г. Ю. організатор культурно-дозвіллєвої діяльності державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас».

Протягом двох днів учасники проводили роботу в різноманітних секціях з обговорення та вирішення актуальних питань фізичного виховання в закладах вищої освіти, а також обмін досвідом щодо популяризації олімпійського руху серед студентів.

У заході прийняли активну участь та виступили з доповідями наші студенти під керівництвом викладача фізвиховання Акімової Н.О.:

  1. Р.І. Соболь, М.А. Скрипник ( гр. 405-РПЗ-18) “Вплив фізичних вправ на організм і інтелектуальні здібності людини”.
  2. А.О. Кузіна( гр. 102-ФБС-20) “Актуальні питання фізичного виховання в закладах вищої освіти”.
  3. О.О. Біценко, І.П. Бовтута(гр.302-ФБС-18) “Лікувальна фізична культура при остеохондрозі шийного відділу”.
  4. А. В. Папуш, Д.О. Сидоренко ( гр. 302-ФБС-18 ) “Фізична реабілітація студентів під час занять у спеціальних медичних групах при порушеннях опорно-рухового апарату з використанням ресурсу фізичної рекреації”.
  5. П.С. Свідерська( гр.103-ЕТМ-20). Проблеми соціальної адаптації і рухової активності у період учбового процесу студентів з обмеженими можливостями.

Матеріали конференції будуть опубліковані у збірнику наукових праць “Педагогіка і сучасні аспекти фізичного виховання”.

 

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...