20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. На знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України  на базі навчального закладу КФК «ПІТБ ДГМА» з метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини та патріотичної свідомості, розвитку бажання стати гідними громадянами України було проведено ряд заходів.

З метою вшанування подвигу учасників Революції  17 лютого 2019 року в бібліотеці коледжу відкрито виставку «День Героїв Небесної Сотні», Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

18 лютого студенти групи 106-ІПЗ-20 підготували доповідь за темою: «На варті наших душ – Небесна Сотня» для студентів І – ІІ курсів, під час якої згадали події листопада 2013- лютого 2014 років.

Також у коледжі було проведено мітинг, на якому були присутні представники Департаменту освіти і науки України Донецької обласної державної адміністрації  Сєрокуров Євген Петрович, Карпенко Анастасія Ігорівна та Фоміна Світлана Олександрівна, депутат міської ради, голова постійної комісії з питань освіти  та науки, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молодіжної політики, культури, фізкультури і спорту. Студенти читали вірші, переглянули відеоматеріали про ці трагічні події, познайомили присутніх з біографією  наших земляків, що загинули в Києві під час протистоянь. Пам’ять Героїв Майдану, що загинули за світле майбутнє України, вшанували покладанням квітів до меморіальної дошки та хвилиною мовчання.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...