25 лютого 2021 р. виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки – видатної української письменниці та громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури про яку Іван Франко сказав, що «це талант сильний, мужній, хоч і не позбавлений жіночої грації і ніжності».

Світ не знав такої поетеси. Безсмертна іскра Прометея запала глибоко в її серце і  загорілася ясним вогнем. В промінні цього вогню світ пізнав творіння Лесі Українки, пройняті філософськими роздумами про людину очікуваного майбуття, сповнені незборимої сили заперечення зла і ствердження добра.

Вона прожила недовгий вік, але це було прекрасне життя людини, що весь свій хист, кожну хвилину свідомого існування віддала українській літературі, яку бажала поставити в першій шерензі літератур світу.

Творчість Лесі Українки багата й різноманітна. За своє коротке життя авторка залишила нащадкам великий літературний доробок — полум’яну поезію, філософську драматургію, прозу, оригінальні публіцистичні та літературно-критичні статті, численні переклади.

Творчість Лесі Українки – нове пафосне слово не тільки в українській, але й у світовій літературі. Життя поетеси – це легендарний подвиг мужньої і мудрої людини, ніжної й нескореної жінки, геніального митця і борця, рівноцінну постать якій важко знайти навіть на планетарних художніх теренах.

У читальній залі бібліотеки оформлено книжкову виставку присвячену

цій даті та організовано перегляд відеофільмів  « Нескорена українська душа» .

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...