У стінах коледжу відбувся ряд заходів, присвячених Дню українського добровольця. 11 березня до студентів ВСК «КФК  ПІТБ ДДМА» завітали військослужбовці з В/Ч А3546  м. Краматорська. Від імені студентів гостей з Днем українського добровольця привітала  заступник директора з виховної роботи О.В. Сагай.

Молодший сержант Московчук Р.І. розповів про історію створення свята і акцентував увагу,що саме 14 березня 2014 року перші добровольці з Майдану Незалежності вирушили на тренувальну базу, що під Києвом, для формування першого українського добровольчого батальйону.

Про будні військових, фізичну підготовку та вимоги до служби розповів старший сержант Кравець С.Л. Також він запросив на контрактну службу до лав Української армії. Військові відповіли на запитання студентської молоді.

Дуже емоційно розпочав свій виступ  наш земляк старшина  Ванін Ю.А. До лав Української армії він пішов добровольцем після трагічних подій 2014 року. Був учасником подій Іловайського котла, який  зараз залишається однією з найкривавіших сторінок конфлікту на Сході України.

Відверта розповідь гостя про воєнні події на нашій території дуже вразила і викликала сльози у багатьох присутніх. Це дуже мужня і смілива людина.

Студенти і викладачі аплодували герою  стоячи. Саме завдяки таким сміливим людям, які проживають в різних областях нашої країни, ми маємо змогу жити і навчатись.

Дуже вдячні за організацію зустрічі старшому офіцеру групи з питань гуманітарної допомоги, полковнику Блискуну Євгену Юрійовичу, Об’єднаного центру ЦВС штабу об’єднаних сил.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...