12 березня студенти ВСП «КФК ПІТБ ДДМА» відвідали Краматорський краєзнавчий музей, в якому пройшов цікавий захід до Дня добровольця. Студенти ознайомилися з іменами краматорчан, які першими стали на захист нашої держави від посягань російського агресора. Захід був націлен на збереження героїчної спадщини української нації, зміцнення спадкоємності усіх поколінь захисників України.

Тут було представлено виставку унікальних світлин, документів, зразків озброєння, військового спорядження, особистих речей загиблих краматорчан – героїв-добровольців, а саме Полянського В., Горяйнова А., Афанасьєва Д., Білого В., Левіна О., Сірченко А.  Учасники заходу стали одними з перших оглядачів композиції банерів із зображеннями полеглих на Донбасі земляків. Вічна пам’ять героям.

 

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...