До Дня супротиву окупації Криму і м.Севастополя у Відокремленому струкурному підрозділі «Краматорський фаховий коледж промисловості інформаційних технологій та бізнесу ДДМА» 17 березня було проведено студентську конференцію «Крим – як це було….», в якій прийняли участь студенти ІІ курсу Левченко Діана, Мілентєєва Єлизавета, Богонос В’ячеслав, Піменова Анастасія.

Студенти виступили зі своїми доповідями. Присутні з інтересом вислухали доповідачів про хроніку окупації, політику російської влади на півострові та сучасне становище Криму. Також на заході студенти з зацікавленістю та великим інтересом продивилися фільм «Крим нескорений» та проаналізували фотовистаку «Крим-Реалії». В обговоренні студенти прийняли активну участь й щиро побажали, щоб такого більш не сталося на території України, а Автономна Республіка Крим скоріше повернулася до складу нашої держави.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...