4-е квітня офіційно проголошено Генеральною Асамблеєю ООН Міжнародним днем просвіти з питань мінної небезпеки і допомоги в діяльності, пов’язаної з розмінуванням. Небезпека, яку несе в собі використання даного виду озброєнь, має більш серйозні і більш тривалі соціально-економічні наслідки як для мирного населення держав, де є проблема мін і замінованих об’єктів, так і для тих, хто використовує цю зброю у своєму арсеналі.

Із проблемами мінної безпеки стикаються всі країни, які проходять чи пройшли через збройні конфлікти. 

Нинішня ситуація в Україні є тривожним сигналом про те, що, попри глобальний прогрес у розмінуванні, діти та дорослі й досі продовжують ставати жертвами мін та інших вибухонебезпечних предметів минулих воєн.

А в 2016 році Україна потрапила до списку держав, в яких було зафіксовано найбільше жертв від вибухів мін. Про це йдеться у доповіді Міжнародного руху за заборону протипіхотних мін.

Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги у розмінуванні покликаний привернути увагу до масштабів цієї проблеми у світі та спонукати до активної допомоги жертвам мін та інших вибухо-небезпечних пристроїв. Загальна поінформованість у сфері мінної небезпеки є вимогою сьогодення.

У РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ДОПОМОГУ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ :

Державна служба з надзвичайних  ситуацій    101

Національна поліція     102

ПАМ’ЯТАЙТЕ !

Правильно і безпечно знешкодити вибухонебезпечні предмети здатні лише досвідчені фахівці. Ні в якому разі не намагайтеся робити це самі, адже це може призвести до трагічних наслідків.

 

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...