VІ регіональна науково-дослідницька конференція «Фізика та астрономія очима сучасної молоді» в рамках засідання РМО викладачів фізики та астрономії ЗФПО Краматорського регіону.

30 березня 2023 року відбулося онлайн – засідання регіонального методичного об’єднання викладачів фізики та астрономії ЗФПО Краматорського регіону. Під час онлайнзустрічі була проведена VІ регіональна науково-дослідницька конференція серед викладачів та студентської молоді «Фізика та астрономія очима сучасної молоді». В конференції взяли участь 15 викладачів та 14 студентів.

З вітальним словом, зі словами натхнення до викладачів та студентів звернулася голова РМО Балабаєва Ольга Олександрівна

Ініціативна молодь продемонструвала свої наукові досягнення. Доповіді охоплювали різні теми з фізики та астрономії.

Усі учасники конференції отримали сертифікати за участь і плідну працю. Також на засіданні було оголошено результати конкурсу на кращу методичну розробку. Члени журі конкурсу Коростельова В.Б., Сергєєва Л.М. і Білих О.В. за відповідними критеріями оцінили роботи учасників конкурсу та визначили переможців.

Незважаючи на збройну агресію рф проти України, ми говорили про майбутнє, планували нашу діяльність і мріяли зустрітися наживо у стінах рідних закладах освіти у мирний час!

Разом до перемоги!

Голова регіонального методичного об’єднання Балабаєва О.О.

 

 

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...