V регіональна науково-дослідницька конференція «Фізика та астрономія очима сучасної молоді»

18 листопада 2021 року відбулося онлайн – засідання регіонального методичного об’єднання викладачів фізики та астрономії ЗФПО Краматорського регіону. Під час засідання була проведена V регіональна науково-дослідницька конференція серед викладачів та студентської молоді «Фізика та астрономія очима сучасної молоді».

З вітальним словом, зі словами натхнення та побажанням не зупинятися на досягнутому до викладачів та студентів звернулася голова РМО Балабаєва Ольга Олександрівна Ініціативна молодь продемонструвала свої наукові досягнення. Доповіді охоплювали різні теми з фізики та астрономії. Відкрив конференцію студент Слов’янського енергобудівного технікуму Коростельов  Владислав з доповіддю “Людина з точки зору фізики” (керівник Коростельова В.Б.).

Про українських дослідників нам розповів студент Краматорського фахового коледжу ДонНУЕТ ім. Михайла Туган-Барановського Мальцев Дмитро (керівник Духіна Л.О.). Тема доповіді «Український прорив: від минулого до майбутнього». Як захистити себе від впливу електромагнітного поля розповідала студентка Краматорського фахового коледжу технологій та дизайну Курмаєва Рената, тема доповіді “Електричне поле та його вплив на живі організми” (керівник Сергєєва Л.М.).

Про вплив електромагнітних приладів ми дізналися з доповіді “Електромагнітні хвилі, їх природа, властивості та використання”, студентки 2 курсу Комунального закладу «Покровський педагогічний фаховий коледж»  Маньковської Дарини (керівник Сухомлінова Т.П.).

Про значення фізики в архітектурі та будівництві розповів Борода Марко, студент 1 курсу ВСП «Слов’янський фаховий коледж Національного авіаційного університету» (керівник Балабаєва О.О.). Відповідь на питання «Чи існує життя на інших планетах?» шукав Морозов Віталій,  студент 2 курсу ВСП «Донецький фаховий коледж ЛНАУ» (керівник Клименко І.В.). Тема доповіді “Ймовірність життя у всесвіті”.

Журій Олександра та Лінник Вікторія, студенти 1 курсу Слов’янського хіміко-механічного технікуму, виступили зі спільним проектом “Механічні властивості біологічних тканин” (керівник  Котляров О.В.) Від виступу Попова Владислава з доповіддю “Фізика і музика: вони надихають один одного” розтанули серця учасників конференції, бо він не тільки розповів нам про зв’язок фізики і музики, а й зіграв на гітарі (керівник Гейченко Г.М.). З доповіддю “Перспективи розвитку електротранспорту” виступила Бережна Марія, студентка 3 курсу ВСП «Дружківський фаховий коледж Донбаської державної машинобудівної академії» та познайомила учасників конференції з підходом «Інтернет енергії» (керівник Коваленко Т.І.)

Про проблеми, які пов’язані з підземною вітроенергетикою на шахтах, що закриваються доповідав студент 1 курсу Донбаського державного коледжу технологій та управління Черкасов Владислав (керівник Теплий Г.М.). Викладачі привітали учасників конференції з Днем студента та побажали їм міцного здоров’я, миру, добра, натхнення, успіхів в навчанні. Пролунали слова подяки  викладачам, побажання творчих здобутків!

Голова регіонального методичного об’єднання Балабаєва О.О.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...