Засідання обласного методичного об’єднання викладачів інформатики та програмування

08.11.2022 на платформі Zoom відбулось обласне методичне об’єднання викладачів інформатики та програмування закладів фахової передвищої освіти Донецької області, у якому взяли участь близько 30 викладачів.

Засідання в online відкрив голова обласного методичного об’єднання Максим Ахромов, який ознайомив з планом його проведення, підбив підсумки роботи методичного об’єднання за минулий рік та запропонував план роботи об’єднання на 2022-2023 навчальний рік.

Під час доповіді голови обговорили доцільність проведення науково-практичної конференції «Інформаційні системи та інноваційні технології в освіті і техніці».

Учасники конференції запропонували запровадити нові форми організації роботи об’єднання, які дозволять більш детально обмінюватись досвідом. Також на засіданні голова об’єднання наголосив на обов’язковій участі кожного викладача у заходах з національно-патріотичного виховання студентів, які прищеплюють любов до Батьківщини, відданість їй і своєму народу!

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...