Засідання РМО викладачів фізики та астрономії ЗФПО Краматорського регіону

12 квітня 2024 року у Всесвітній день авіації і космонавтики, відбулося онлайн – засідання регіонального методичного об’єднання викладачів фізики та астрономії ЗФПО Краматорського регіону.

Під час засідання за круглим столом «Освітні практики дистанційного навчання» викладачі ділилися власним досвідом роботи. Це застосування інтерактивних технологій навчання на заняттях з фізики і астрономії та під час проведення позааудиторних заходів в умовах дистанційного навчання, можливість використання роздільних кімнат Robert Hudek, що дозволяє розділити здобувачів освіти на команди, групи, за варіантами тощо; створення та застосування інтерактивних робочих аркушів,  створення інтерактивних вправ, завдань для самостійних робіт, інструкції для лабораторних робіт за допомогою сервісу liveworksheets і т. ін.

Викладачі РМО розповідали і про предметні олімпіади, конкурси, виховні та позааудиторні заходи, а також про онлайн конференції, вебінари, конкурси та на яких платформах вони особисто брали участь в цьому навчальному році.

Насиченої та дуже цікавою була зустріч викладачів ЗФПО Краматорського регіону. Викладачі вмотивовані на особистий розвиток, розвиток свого закладу освіти та України в цілому.

Дякую викладачам за професійність, ентузіазм та повну самовідданість своїй справі!

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...