З МИСТЕЦТВОМ ПО ЖИТТЮ

Засновники АРТ-КОВОРКІНГ завітали до студентів коледжу 25.09.20 року, щоб ближче познайомитись та запросити на майстер-класи. Об’єднавшись в команду, автори цього проєкту намагаються не просто прищепити людям бізнес-навички, а й навчити не боятися зробити щось своє. 

В Art coworking для цього є багато чого. По-перше, швацьке обладнання, на якому можна пошити будь-що. Машинки, оверлок, відпарювальна система, також можна робити друк на текстилі,  малювати щось своє, вистовляти принти на футболки і не тільки. Для типографії є принтер великого формату та післядрукарське обладнання, щоб виготовити блокнот або книгу. Є плотер для об’ємних фігур, також графічний планшет з ліцензійним обладнанням для дизайнерських робіт, яким безкоштовно може скористуватися дизайнер-початківець.

 

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...