Конференція

17 лютого 2021 року на базі Відокремленого структурного підрозділу «Краматорський фазовий коледж промисловості, інформаційних технологій та бізнесу Донбаської державної машинобудівної академії» відбулася очно-заочна І Регіональна науково-практична конференція «Інформаційні системи та інноваційні технології в освіті і техніці», організована головою регіонального методичного об’єднання викладачів інформатики та програмування Ахромовим Максимом Олексійовичем.

Конференція була відкрита вступним словом голови Ради директорів Донецької області, – директором Відокремленого структурного підрозділу «Краматорський фазовий коледж промисловості, інформаційних технологій та бізнесу Донбаської державної машинобудівної академії» Макухою Олексієм Миколайовичем.

Робота конференції проходила у формі засідання наукових 8 секцій.

Під час конференції студенти та викладачі закладів фахової передвищої освіти були залучені до наукової діяльності, обмінялись знаннями та досвідом з питань інноваційних тенденцій та перспектив розвитку у науці та техніці.

Секційні засідання пройшли на високому організаційному, науково-теоретичному рівнях в дусі дискусій з поміркованою полемікою та великим зацікавленням студентської молоді.

 

Обрана тема науково-практичної конференції стала плідним підґрунтям для обміну думками із зазначеної проблематики. У зв’язку з актуальністю піднятих питань за результатами конференції було розроблено збірник матеріалів тез та доповідей учасників.

На засіданні конференції, після підведення підсумків її роботи, було ухвалено рішення:

  1. Відзначити високий науковий рівень представлених доповідей, а також актуальність дискусій з проблем, що були заслухані під час роботи конференції.
  2. Запровадити обов’язкове використання ілюстративного матеріалу або презентацій в доповідях.
  3. Посилити контроль за підготовкою тез учасників для публікацій.
  4. Вважати за доцільне розширювати і поглиблювати дослідження за напрямами роботи науково-практичної конференції.
  5. Роботу конференції вважати проведеною успішно.
  6. Рекомендувати викладачам брати активну участь спільно з учасниками у підготовці та проведенні конференції.
director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...