Науково-пізнавальна конференція з фізики та астрономії

21 та 22 грудня в рамках Тижня циклової комісії електромеханічних систем та фізики Відокремленого структурного підрозділу “Краматорський фаховий коледж промисловості, інформаційних технологій та бізнесу ДДМА” викладачами Даниліною Л.І. та Білих О.В. було проведено науково-пізнавальну конференцію з фізики та астрономії в онлайн-форматі. Конференція проходила під гаслом “Хочу все знати!” Десять любителів фізики та астрономії з груп 100, 102, 103, 106, 108 виступали перед студентами першого курса зі своїми доповідями та проектами.

Що таке Чорні діри, астероїди, комети, чому у Сатурна є кільця, чому небо блакитне, у чому сенс оптичних ілюзій? А Прохор Семенов, студент групи 206-А, не тільки познайомив з таким цікавим явищем, як електроліз, а ще й показав домашні експерименти з посріблення та оміднення латунного ключа.
Під час конференцій ніхто не сумував. Кожен виступ супроводжувався оплесками.
director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...