Радіодиктант національної єдності

«Дороги України. Переплутані нитки любові»… посічені обстрілами, заплутані з-поміж хат, вкриті скелетами згорілої ворожої техніки.. але, водночас, такі рідні та теплі дороги ДОДОМУ..

27 жовтня студенти коледжу долучились до написання Радіодиктанту національної єдності. — у День української писемності та мови. Цього року радіодиктант мав назву «Дороги України»: текст написала поетеса Катерина Калітко, а прочитав його актор та театральний режисер Олексій Гнатковський.
Це було настільки виразно та емоційно, що здається написані слова зачепили струни кожної душі, що їх слухала.
Участь студентів ВСП “Краматорський фаховий коледж промисловості, ІТ та бізнесу ДДМА” у цьому заході підкреслює важливість збереження та популяризації української мови та історії, а також сприяє єдності всіх, хто цінує національну спадщину країни.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...