Регіональне методичне об’єднання викладачів  машинобудівних та механічних дисциплін

29.04.21 відбулося засідання регіонального методичного об’єднання викладачів  машинобудівних та механічних дисциплін, яке проводилось в дистанційному форматі на платформі zoom.

Під час засідання були обговорені питання: організації та проведення виробничої практики студентами спеціальності 133 Галузеве машинобудування, а також специфіку впровадження в навчальний процес дуальної форми навчання. Були порушені питання охорони праці та техніки безпеки під час проходження виробничої практики на різних базах практик.

Проведено круглий стіл «Дистанційне навчання – переваги та недоліки впровадження в навчальний процес», на якому всі викладачі поділилися своїм досвідом роботи під час карантину. Обговорили переваги та недоліки навчальних платформ. Обмінялися програмним та методичним забезпеченням з метою впровадження в навчальний процес та підвищення якості викладання технічних дисциплін.

Підвели підсумки роботи регіонального методичного об’єднання за 2020-2021 навчальний рік та обговорили перспективи роботи на 2021-2022 навчальний рік.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...