РМО викладачів нарисної геометрії та інженерної графіки

16 травня 2024 року на платформі GoogleMeet відбулося засідання  регіонального методичного об’єднання викладачів нарисної геометрії та інженерної графіки. На засіданні РМО розглядались такі питання:
– Методика організації самостійного навчання студентів, як засобу підвищення якості знань на заняттях «Перші кроки створення сайту для покращення навчання студентів». Голова РМО Білоус Лілія розповіла і показала як покроково створити сайт викладача з «о» і наповнити його корисною інформацією. Обговорювали необхідність таких сайтів та застосування їх при викладанні дисципліни.
– Семінар – практика «Впровадження інноваційних технологій на онлайн заняттях з креслення». Викладачі Омельченко Олена (Краматорський фаховий коледж технологій та дизайну) та Сєрокуров Микола (Донбаський аграрний фаховий коледж) поділились платформами та засобами для проведення онлайн занять з креслення.
У ході засідання викладачі також обговорили питання дистанційного викладання дисципліни креслення, труднощі та шляхи подолання за рахунок сучасних технологій та онлайн платформ.
 Голова РМО отримала «Диплом ІІІ ступеню»  за участь у Всеукраїнському конкурсі методрозробок «ПЕДОСКАР» в номінації: СУЧАСНІ ДИДАКТИЧНІ ПІДХОДИ ДО ОРГАНІЗАЦІЇ ПРАКТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ЗАКЛАДУ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ. ОНЛАЙН-РЕСУРСИ ТА ВІРТУАЛЬНІ ЛАБОРАТОРІЇ. Практика з креслення. Вебсайт.
Разом ми подолаємо всі труднощі!

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...