РМО викладачів іноземної мови

26.04.2024 відбулася зустріч викладачів РМО іноземної мови з використанням сервісу Google Meet.

Викладачі методичного об’єднання розглянули варіанти заміщення інтерактивної дошки Jamboard. Одним з варіантів є FigJam на креативній платформі Figma. Корсун М.А. продемонструвала зразок дошки, створений на платформі  Figma, та можливості використання цього ресурсу під час проведення навчальних занять.

Каракуц А.А. розповіла про студентів коледжу, переповіла історію  закладу освіти, провела віртуальну екскурсію за творчим надбанням студентів: скетчі, малюнки, розробка проєкту електронної книги тощо. Викладачка поділилася інформацією про форми роботи, які вона використовує у своїй практиці, продемонструвала корисні у викладанні додатки, надала зразок проведення Дня англійської мови на базі коледжу.

Під час планування подальшої роботи методичного об’єднання було вирішено активно залучити студентів до креативної роботи та занурення у вивчення англійської мови.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...