Тиждень циклової комісії електромеханічних систем та фізики

20 грудня в рамках Тижня циклової комісії електромеханічних систем та фізики Відокремленого структурного підрозділу «Краматорський фаховий коледж промисловості, інформаційних технологій та бізнесу Донбаської державної машинобудівної академії» в онлайн-форматі проведено виховну годину зі студентами, які навчаються за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».
Цей пізнавально-розважальний тематичний захід до Дня Енергетиків під назвою: «Творці світла і тепла» підготували студенти – майбутні енергетики разом з викладачами електротехнічних дисциплін.

Під час зустрічі зроблені інформаційні повідомлення з демонстрацією відеоматеріалів, проведено жартівливий конкурс на відгадування тематичних загадок. Сподіваємося, студентам запам’ятається спільно проведений час.
director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...